Slavkovský les, Zeyerova 244/4, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně | +420 354 602 862 |

Arteterapie

Maluj či tvoř

„NAMALUJ SI SVŮJ JEDINEČNÝ OBRAZ“

Kromě malovaní, tvorby nábytku a bytových doplňků se také věnuji koučování, terapiím a terapiím propojeným s tvořením (arteterapiím). Pořádám arteterapie, workshopy, teambuildingy, kurzy, setkání s lidmi (dospělými, tak i s dětmi). Pro jednotlivce, pro skupiny, pro firmy v rámci celé ČR.

Pomáhám všem oprostit se od každodenní reality tohoto světa, zažít ten úžasný stav mysli (stav „nicoty“, stav „prázdnoty“ a v tomto stavu si namalovat, vytvořit, svůj vlastní obraz bez hodnocení, očekávání, předpokladů. Nejlépe ve stavu radosti, ale i jiných emocí, které zrovna chtějí či potřebují vyjít ven z nitra. Ukazuji možnosti, jak si prožít radost při tvorbě, jak si namalovat obraz, jak tvořit a přitom být sám sebou. Probudit v sobě „to malé dítě“, odnést si tak jedinečný zážitek a obraz, který při každém pohledu na něj zážitek či emoci probudí.

Nabízím tedy možnost prožít si JEDINEČNÝ DEN a u toho si NAMALOVAT SVŮJ JEDINEČNÝ OBRAZ velkých rozměrů (velikost dle Vaší volby – min. 50 x 70 cm), který pak následně je možné umístit doma například v obývacím pokoji či v kanceláři anebo jej věnovat jako dárek.

Maluje se a tvoří pomocí intuice, hudby, formou hry, terapie. Každý má možnost nejen malovat akrylovými barvami a pastami, ale také obraz doplnit různými kreativními předměty a materiály (drahými kameny, korálky, třpytky, …). V průběhu informuji o různých technikách malby a každý si odnese plno dalších rad a doporučení pro tvorbu.

Arteterapie je vhodná pro dospělé i děti. Doporučuji děti starší 6ti let.

Intuitivní, automatická kresba či malba pomáhá na cestě při osobním rozvoji. Do tvorby vkládáme to, co cítíme, vnímáme bez přemýšlení, rozumu, logiky. Tím vším se dostáváme mimo jiné do přítomného okamžiku a i mimořádných stavů vědomí. Na našem setkání Vám pomohu dostat se do tohoto stavu. Je možné, že někdo bude vymalovávat něco krásného, co momentálně prožívá a někdo to, co jej trápí či svazuje, omezuje. V tomto případě společně pomocí terapie, energie, malby a kreativity tento
stav duše změníme, „vyléčíme“ jej tak, aby obraz vyzařoval pozitivní energii.

„VYTVOŘ SI SVOJI JEDINEČNOU ŠPERKOVNICI, ZÁLOŽKU DO KNIHY, SVÍCEN … ČI KRABIČKU NA COKOLIV“

Kromě malovaní obrazů a tvorby nábytku či bytových doplňků se také věnuji koučování, terapiím a terapiím propojeným s tvořením (arteterapiím). Pořádám arteterapie, workshopy, teambuildingy, kurzy, setkání s lidmi (dospělými, tak i s dětmi). Pro jednotlivce, pro skupiny, pro firmy v rámci celé ČR.

Pomáhám všem oprostit se od každodenní reality tohoto světa, zažít ten úžasný stav mysli (stav „nicoty“, stav „prázdnoty“ a v tomto stavu si namalovat, vytvořit, svůj vlastní výrobek bez hodnocení, očekávání, předpokladů. Nejlépe ve stavu radosti, ale i jiných emocí, které zrovna chtějí či potřebují vyjít ven z nitra. Ukazuji možnosti, jak si prožít radost při tvorbě, jak si namalovat obraz na výrobky ze dřeva, jak tvořit a přitom být sám sebou. Probudit v sobě „to malé dítě“, odnést si tak jedinečný zážitek a výrobek, který při každém pohledu na něj zážitek či emoci probudí.

Nabízím tedy možnost prožít si JEDINEČNÝ DEN a u toho si vytvořit svoji originální, jedinečnou, šperkovnici, záložku do knihy, svícen … či krabičku na cokoliv, kterou pak následně je možné využít doma či v kanceláři anebo ji věnovat jako dárek.

Maluje se a tvoří pomocí intuice, hudby, formou hry, terapie. Každý má možnost nejen malovat krylovými barvami a pastami, ale také výrobek doplnit různými kreativními předměty a materiály (drahými kameny, korálky, třpytky, …). V průběhu informuji o různých technikách malby a každý si odnese plno další inspirace a doporučení pro tvorbu i obrazů.

Arteterapie je vhodná pro dospělé i děti. Doporučuji děti starší 6ti let.

Intuitivní, automatická kresba či malba pomáhá na cestě při osobním rozvoji. Do tvorby vkládáme to, co cítíme, vnímáme bez přemýšlení, rozumu, logiky. Tím vším se dostáváme mimo jiné do přítomného okamžiku a i mimořádných stavů vědomí. Na našem setkání Vám pomohu dostat se do tohoto stavu. Je možné, že někdo bude vymalovávat něco krásného, co momentálně prožívá a někdo to, co jej trápí či svazuje, omezuje. V tomto případě společně pomocí terapie, energie, malby a kreativity tento stav duše změníme, „vyléčíme“ jej tak, aby obraz vyzařoval pozitivní energii.